Betpas Yeni Adresi Betpas315 > Giriş Betpas 315

Betpas bahis sitesinin yeni giriş adresi Betpas 315 oldu. Bünyesindeki temel problemler ortadan kaldırılan ve sadece uzantı değişikliğine maruz kalan kuruluşun gelecekteki özelliklerinde de aynı farklılıklar görülebilecektir. 

Betpas giriş için tıklayınız.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun yaptığı çalışmaların sonucunda kapatılan önceki adresin yerine yönetim ekibi, kısa süre içerisinde yenisiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Betpas Yeni Adres Bilgileri

Avrupa’nın büyük bir bölümünde adını duyurduktan sonra direkt olarak Türkiye’ye yönelen firmanın kalitesinin anlaşılabilmesi amacıyla geliştirmeler sürdürülmektedir. Müşterilerin yorumlarına ve isteklerine önem veriliyor olsa da, BTK’nın çalışmalarının önüne geçilebilmesi mümkün olmamaktadır. 

Müşteriler hiçbir şekilde zarar görmemekte veya hesaplarındaki bakiyelerle veya verilerle ilgili problem yaşamamaktadırlar. Lisanslı olarak hizmet vermeye devam edeceğini belirten yönetim ekibi, HL72/852 lisansıyla faaliyetleri sürdürmektedirler. 2016 yılında kurulmuş olan ilk adresin ardından Betpas mobil giriş adresi Betpas315 yeni dönemde kullanıma uygun hale getirilmiştir.

Bir cevap yazın